hallo boys.
jeg trenger 5-8 stk på fredag 22.2. vi har blitt spurt om å kunne være med å drikke ut en kompis av en kompis av meg (dj herkules - tee prod - nathional rap show osv osv)
fyren som skal gifte seg er litt høyt oppe i musikk-blad-bransjen såvidt jeg har skjønt. så her kommer visst personer som terje håkonsen og jan fredrik idol osv så det kan jo bli litt moro også. genialt å kunne skrive opp jan fredriks brukne kragebein på cv`en da.. hi hi. det er snakk om i underkant av en time med litt grising av fiffen. for dette får vi tilbake en tjeneste fra herkules, halftime show med han/tp/warlocks hvem veit. det er litt opp til oss i ettertid hva vi ønsker.
så folkens, trenger som sagt personer. ta kontakt med meg på
kjell_t_ring@hush.ai eller ring.
og jeg har ikke sjekket ut dette med styre/coacher men regner med at gaute liker ideen ;) og jeg ringer deg søndag el mandag.
homer